Поиск
  • sizonja

LK-800 повернувся до роботи: сьогодні було змонтовано другу секцію вантового мосту

Сьогодні, 23 червня, відбувся черговий важливий етап будівництва Автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя — мостобудівники змонтували другу секцію верхової частини вантового мосту.


Секція прогонової будови вагою близько 700 тонн була завантажена з викочувального пірсу будмайданчика в районі Кривої бухти на несамохідний плавкран LK-800 приблизно о п'ятій ранку. За допомоги буксирів кран із секцією на борту, пройшов близько 7 км Дніпром до місця монтажу. Приблизно о дев'ятій ранку LK-800 вже був на об’єкті будівництва вантового мосту.


Там кран було пришвартовано у проектне положення між тимчасовим опорами. За точністю встановлення крану спостерігали геодезисти, представники проектної організації, технічного нагляду, а також фахівці Служби автомобільних доріг у Запорізькій області. Лише після цього, LK-800 почав піднімати секцію прогонової будови на тимчасові опори.


Близько 13 години плавкран підняв секцію прогонової будови в проектне положення, після чого почався її монтаж на опорах. Завершили монтаж секції на опори мостобудівники близько 14 години. Таким чином, на верховій частині вантового мосту змонтовано вже 2 секції з 6.


"Процес монтажу триватиме постійно. Протягом 40 - 45 днів будуть встановлені і змонтовані всі секції. Потім секції будуть об'єднані в суцільну прогонову будову, потім будуть підвішені ванти, паралельно будуть виконуватися роботи по добетонуванню пілонів, опускання будови на опорні частини і демонтаж тимчасових опор ", - сказав заступник начальника Служби автомобільних доріг в Запорізькій області з розвитку доріг Олександр Горбань.129 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все