Поиск
  • sizonja

70 метрів за годину: на мосту через Старий Дніпро у Запоріжжі укладають гусасфальт

Литий асфальтобетон влаштовують на запорізькому Балковому мосту. Його наносять на вже гідроізольовану поверхню проїжджої частини мосту.

Гарячий гусасфальт підвозять до місця укладання спеціальною вантажівкою, з якої його вивантажують перед асфальтоукладальною машиною.

Потім асфальтоукладальник рівномірно розподіляє гусасфальт на всю площу укладання та розігрітою плитою вирівнює до однакової товщини.

Гусасфальт має досить слизьку поверхню, тому його одразу ж посипають щебенем і коткують.

Такий процес є дуже повільним, за одну годину робітники укладають близько 70 погонних метрів. Тому самі мостобудівники цю роботу називають «черепашачою».

Нагадаємо, що гусасфальт є водонепроникним та гнучким матеріалом.Ці його властивості особливо важливі для будівництва мостів.

Рух транспорту з Запоріжжя на острів Хортиця Балковим мостом заплановано відкрити вже до кінця року. Паралельно ведуться також роботи на вантовому мості.

Запорізький міст – це магістраль безперервного руху протяжністю понад 9 км, що складається з шести транспортних розв’язок, в складі яких 27 штучних споруд, у тому числі два позакласних мости з окремими спорудами під кожний напрямок руху.


164 просмотра3 комментария

Недавние посты

Смотреть все