Поиск
  • sizonja

І в холод, і в спеку: на запорізьких мостах працює 530 працівників — що вже зроблено

Будівництво Автотранспортної магістралі через річку Дніпро в місті Запоріжжя триває безперервно у цілодобовому режимі. Наразі на об’єкті флагману президентської програми “Велике будівництво” працюють 530 робітників генпідрядного та субпідрядних підприємств.


Мостобудівники виконували роботи, як в зимові холоди, так і наразі в літню спеку. І це не залишається непомітним.


Як вже раніше повідомлялось, вихідними було змонтовано третю секцію прогонової будови вантового мосту (споруда № 10), а вчора, 1 липня, мостобудівники завершили третій етап поздовжнього насування прогонової будови низової частини балкового мосту (споруда № 4).


Але роботи виконуються не лише на цих спорудах. Киплять роботи й на підходах до балкового мосту. На споруді № 3н (підхід до мосту з Хортицького р-ну) мостобудівники забетонували підферменники на опорах №1, №4. На підході з острова Хортиця (споруда № 5н) працівники закінчили бетонування третьої захватки плити проїзду та розпочали роботи з монтажу опалубки та армування ІV захватки.


Армування плити проїзду виконують й на споруді № 6 — це шляхопровід над транспортним кільцем, що на Хортиці.


На підході до вантового мосту з боку острова Хортиця (споруда № 9) вже закінчені роботи зі зварювання стиків монтажних блоків прогонової будови, й наразі виконуються підготовчі роботи з встановлення опорних частин та опускання прогонової будови до проектних відміток.


На самому вантовому мосту (споруда №10), окрім монтажу секцій прогонової будови та підготовчих робіт для монтажу наступних секцій, мостобудівники виконують роботи з піскоструменевого очищення та фарбування прогону 1-2. Також підрядники вже стали до демонтажу старої опалубки на пілоні. Невдовзі ії замінять на нову.


Зараз в активну фазу перейшли роботи на третій транспортній розв’язці, що на підході до вантового мосту з боку Прибережної магістралі. Там мостобудівники виконують з монтажу залізобетонних плит підпірної стінки, вже змонтовано 42 блоки.


Окрім цього, на будмайданчику в районі Кривої бухти на стапелі № 2 вже зібрано нову секцію прогонової будови вантового мосту. Її вага — 713 тонн. Наразі, проводяться роботи з антикорозійного захисту цієї секції.


Таким чином, працівники генпідрядного підприємства, а також субпідрядники покроково йдуть до виконання покладених на них Службою автомобільних доріг у Запорізькій області зобов’язань.126 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все