Поиск
  • sizonja

У Запоріжжі повним ходом просувається будівництво другої частини балкового мосту

24 грудня 2020 року було відкрито рух по частині нового мосту через річку Старий Дніпро — з Хортицького району на острів Хортиця. Це верхова частина балкового мосту Автотранспортної магістралі.


Коли роботи по облаштуванню верхової частини мосту набували кінця, мостобудівники приступили до робіт й на низовій частині.

Наразі на об’єкті повним ходом кипить робота. Працівники підрядної організації ТОВ “ОНУР ТААХХУТ” розпочали роботи з першого етапу укрупнення прогонової будови споруди № 4.


Станом на 14 сiчня, мостобудівники вже змонтували 3 головні балки, 2 нижні та 1 верхню ортотропну плиту металоконструкції.


По закінченню збирання прогонових будов, їх буде встановлено на опори мосту шляхом насування за допомогою гідравлічного обладнання, як це робили й при будівництві верхової частини балкового мосту.


Також вже змонтовано 22 блоки прогонової будови споруди № 5 — це підхід до балкового мосту з боку Хортиці.Просмотров: 62Комментариев: 0

Запорізький міст довгі роки був символом корупції та руїни. У рамках Програми Президента «Велике будівництво» в 2020 році будівництво розморожено. Розказуємо про хід робіт та технічні деталі будівництва.

 2020 ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - Белый круг
  • Instagram - White Circle
  • Twitter - Белый круг

м. Київ, вул. Фізкультури, 9

press@ukravtodor.gov.ua