Поиск
  • sizonja

У Запоріжжі на підході до балкового мосту мостобудівники готуються до влаштування плити проїзду

Будівництво Автотранспортної магістралі через річку Дніпро в місті Запоріжжя відбувається в режимі Non-Stop. Про це свідчать чималі зрушення в реалізації проекту, який по праву вважається флагманом програми президента України “Велике будівництво”.


Як і повідомлялось раніше, мостобудівники працюють 24/7 одразу на декількох об’єктах — спорудах Автотранспортної магістралі.


На вантовому мосту, споруді № 10, підрядники виконують роботи з влаштування буронабивних паль тимчасової опори № ВО-2н та продовжують монтаж секції прогонової будови в прогоні 6-7.


На балковому мосту, споруді № 4, мостобудівники продовжують збирання секції прогонової будови для другого етапу поздовжнього насування.


Є й нові проміжні результати робіт на низовій частині споруди № 5 — а це підхід до балкового мосту з боку острова Хортиця. Там підрядники вже закінчили роботи зі зварювання блоків прогонової будови (всього змонтовано 24 монтажних блоки коробчастої балки прогонової будови). Решта блоків буде монтуватися після завершення насування Споруди №4 на капітальні опори. Також мостобудівники демонтували тимчасові опори в прогонах 9-8, 8-7, 7-6, 6-5, 5-4 та виконали спускання прогонової будови на опорні частини в цих прогонах.


Наразі на споруді № 5 розпочаті роботи з монтажу опалубки для влаштування плити проїзної частини в прогоні 9-8.


Окрім цього, підрядники виконують роботи на споруді № 6 (естакада над кільцем, що на о. Хортиця), на споруді № 9 (підхід до вантового мосту) та на споруді № 11 (з’їзд з вантового мосту в бік Прибережної магістралі), а також виконують підготовчі роботи щодо будівництва транспортної розв’язки № 2 (нова автодорога Хортицею).97 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все