Поиск
  • sizonja

У Запоріжжі на балковому мосту вже виконують роботи з гідроізоляції тротуарів

Цілодобово кипить робота на будівництві мостових переходів через річку Дніпро у місті Запоріжжя. Нещодавно мостобудівники закінчили гідроізоляцію з’їзду з мосту Преображенського у бік Прибережної автомагістралі (Споруда № 17), а наразі приступили до нанесення гідроізоляційного шару на тротуари балкового мосту з підходами через річку Старий Дніпро (споруди №№ 3, 4 та 5).

Зараз на балковому мосту мостобудівники виконують паралельно декілька видів робіт: наносять гідроізоляцію на тротуари, проводять антикорозійну обробку металевих конструкцій прогонових будов та виконують підготовчі роботи для нанесення гідроізоляційного шару на проїзну частину мосту.

Окрім цього, не зупиняються роботи на будівельному майданчику в районі Кривої бухти. Як вже повідомлялось раніше, там працівники ONUR продовжують укрупнення прогонової будови споруди № 10 (Вантовий міст).
Просмотров: 171Комментариев: 0

Запорізький міст довгі роки був символом корупції та руїни. У рамках Програми Президента «Велике будівництво» в 2020 році будівництво розморожено. Розказуємо про хід робіт та технічні деталі будівництва.

 2020 ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - Белый круг
  • Instagram - White Circle
  • Twitter - Белый круг

м. Київ, вул. Фізкультури, 9

press@ukravtodor.gov.ua