Поиск
  • sizonja

У Запоріжжі мостобудівники готуються до бетонування підходів до балкового мосту

Після відкриття для руху транспорту верхової частини балкового мосту через р. Старий Дніпро, мостобудівники перейшли в активну фазу робіт на низовій частині мосту.


В середині літа завершили поздовжнє насування прогонової будови споруди № 4 (балковий міст) та почали зведення та облаштування підходів до нього (споруди №№ 3 та 5).


Станом на сьогодні, 5 жовтня, мостобудівники готуються до бетонування першої захватки на підході до низової частини балкового мосту з боку Хортицького району, та бетонування останніх двох захваток на підході з боку острова Хортиця.


Наразі на цих спорудах відбувається процес армування плити проїзду. Якщо дозволить погода, бетонування першої захватки плити проїзду споруди № 3 планують розпочати вже 10 жовтня. Бетонування 8-ї та 9-ї (останніх) захваток п’ятої споруди планують на 11 жовтня. Довжина останніх захваток на споруді № 5 — 53 метри.


Окрім цього мостобудівники виконують й армування наступних захваток бетонування пілону — водночас роботи ведуться на так званих “верхній” та “нижній” “ногах” пілону.87 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все