Поиск
  • sizonja

У Запоріжжі будівельники розпочали роботи з будівництва залізничного шляхопроводу

Будівництво Автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя — не дарма зветься флагманом президентської програми “Велике будівництво”. Цей об’єкт є наймасштабнішим й найамбітнішим в Україні. Автотранспортна магістраль — це не лише два позакласних мости через річку Дніпро. Це 9,1 км транспортного сполучення, що складається з шести дорожніх розв’язок та 26 штучних споруд.


На одній з таких споруд днями розпочались масштабні роботи. Мова йде про споруду № 18 — залізничний шляхопровід довжиною 161м, що проходить вздовж вулиці Тюленіна, під яким буде влаштовано проїзд автотранспортної магістралі.


Насправді, підготовчі роботи з влаштування шляхопроводу розпочались ще в 2007 році. Тоді поряд з існуючим насипом, по якому пролягає залізниця, було влаштовано тимчасовий насип з піску та суглинку, об’ємом близько 40 тисяч кубічних метрів, для перенесення залізничних колій на період виконання робіт з будівництва шляхопроводу. Насип було укріплено шпунтовою огорожею.


У 2021 році роботи на цій споруді поновились. Проект виконання будівельно-монтажних робіт з перенесення колій було узгоджено з Укрзалізницею, після чого було виконано безпосередньо перенесення парної та непарної залізничних колій. Потім будівельники виконали підготовчі роботи для монтажу страхувальних пакетів.


Зараз на споруді № 18 розпочались роботи з розбирання існуючого насипу залізниці. Після того, як насип буде ліквідовано, на його місці будівельники зведуть шляхопровід, на який будуть перенесені залізничні колії з тимчасового насипу.


Таким чином, шляхопровід споруди № 18 буде виглядати та мати таку ж функціональність, що й залізничний шляхопровід на острові Хортиця, під яким проходить автодорога.159 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все