Поиск
  • sizonja

Рік безупинного будівництва запорізьких мостів: що вже зроблено

Будівництво флагману президентської програми “Велике будівництво” — Автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя — вже рік, як не зупиняється ані на день.


У квітні 2020 року було отримано Дозвіл ДАБІ та розпочаті роботи. Які відтоді й досі відбуваються в режимі Non-Stop.


Станом на 23 квітня 2021 року ми вже маємо відкритий рух по верховій частині балкового мосту та підходам до нього — це споруди № 3-в, 4-в та 5-в. Наразі активно ведуться роботи по будівництву й нижньої гілки. На сьогодні на споруді № 4-н продовжуються роботи зі збирання Секції №2 для другого етапу поздовжнього насування прогонової будови. Вже змонтовано 6 головних балок, 6 – нижніх ортотропних плит, 6 — верхніх ортотропних плит та 10 – консольних плит. На споруді № 5-н розпочаті роботи з монтажу опалубки для влаштування плити проїзної частини в прогоні 9-8.


На вантовому мосту — це споруда № 10 — продовжуються роботи з ремонту крана TEREX, а також влаштування буронабивних паль опори ВО-2в.

Також продовжується монтаж секції прогонової будови в прогоні 6-7. Вже змонтовано 8 головних балок, 8 – нижніх ортотропних плит, 7 – верхніх ортотропних плит та 14 – консольних плит.


Окрім балкового та вантового мостів, до складу Автотранспортної магістралі входять ще 24 штучні споруди. Наразі роботи ведуться одразу на декількох спорудах, які належать до першої черги будівництва.


На сьогодні також ведуться роботи й на з’їзді з вантового мосту — споруді № 16, на підході до вантового мосту з боку о. Хортиця — споруді № 9, на шляхопроводі над кільцем на Хортиці — споруда № 6 та на залізничному шляхопроводі — споруда № 18 — під яким проходить автотранспортна магістраль.


Замовником будівництва Автотранспортної магістралі є Служба автомобільних доріг у Запорізькій області, генеральним підрядником будівництва — ТОВ “ОНУР”.

За процесом будівництва Запорізьких мостів уважно слідкує Міністерство інфраструктури. Так, 22 квітня 2021 року об’єкт будівництва відвідав і Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.97 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все