Поиск
  • sizonja

Перша гідроізоляція – вже на Запорізькому мості

У Запоріжжі мостобудівники влаштовують гідроізоляцію на споруди мостових переходів. Невдовзі розпочнуть аналогічні роботи на балковому мості через ріку Старий Дніпро


Прямо зараз гідроізоляційний шар наносять на з’їзд з мосту Преображенського на Прибережну автомагістраль. Підрядник використовує безшовну водонепроникну мембрану Eluminator.


Гідроізоляційний шар є надважливим при будівництві мостів. Він захищає від вологи бетонні, залізобетонні та металеві конструкції. Саме на нього укладають дорожній одяг.


Крім того, підготовчі роботи з нанесення гідроізоляції ведуться й на спорудах №№ 3, 4 та 5. Там встановлюють деформаційні шви, перильну та бар’єрну огорожі.


Нагадаємо, що на будівництві автомагістральні через ріку Дніпро у Запоріжжі залучені 500 працівників. Роботи на об’єкті ведуться цілодобово.Просмотров: 139Комментариев: 0

Запорізький міст довгі роки був символом корупції та руїни. У рамках Програми Президента «Велике будівництво» в 2020 році будівництво розморожено. Розказуємо про хід робіт та технічні деталі будівництва.

 2020 ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - Белый круг
  • Instagram - White Circle
  • Twitter - Белый круг

м. Київ, вул. Фізкультури, 9

press@ukravtodor.gov.ua