Поиск
  • sizonja

На якому етапі монтаж вант та які роботи попереду: керівник САД розповів про стан будівництва мосту

Сьогодні, 30 листопада 2021 року, на об’єкті будівництва Автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя відбувся прес-брифінг за участі керівника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олега Галича, заступника начальника Служби Олександра Горбаня та голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха.


Керівництво Служби, яка є замовником будівництва, а також керівник облдержадміністрації розповіли журналістам про хід будівництва, на якому етапі наразі відбуваються роботи та що ще необхідно зробити задля того, щоб відкрити рух верховою частиною вантового мосту.


Зокрема, начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олег Галич розповів про ті роботи, які наразі відбуваються на споруді № 10 (вантовий міст).


— Сьогодні заплановано виконати монтаж 41-го, 42-го, 43-го та 44-го вантових канатів. Якщо дозволять погодні умови, то на завтра залишиться навісити останні чотири ванти. Після монтажу вант будуть проводиться геодезичні вишукування щодо відповідності розташування вант до проектних рішень. Лише після цього розпочнеться опускання прогонової будови мосту на проектні відмітки. Мост треба буде опустити на півтора метри, ця процедура займе близько тижня. Після опускання та натягування вант повторно будуть виконані контрольні вимірювальні вишукування. І вже потім будуть змонтовані деформаційні шви, нанесено гідроізоляцію та влаштовано гусасфальт, — зазначив Олег Галич.


Заступник начальника САД у Запорізькій області Олександр Горбань розповів також про хід будівництва низової частини балкового мосту через річку Старий Дніпро, що з’єднує Хортицький район з островом Хортиця.


— На завтра заплановані роботи з бетонування наступної захватки третьої споруди (підхід до низової частини балкового мосту з боку Хортицького р-ну, — ред.). Підрядник анонсує, що в цьому році виконає всі бетонувальні роботи. Тобто обидва береги будуть з’єднані, але до кінця року відкрити проїзд ще не встигнемо, — поділився Олександр Горбань.


Також, слід зазначити, що на 1 грудня заплановано монтаж передостанньої секції низової частини вантового мосту, який буде виконуватись за допомогою несамохідного плавкрану LK-800 (“Захарій”).83 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все