Поиск
  • sizonja

На флагмані “Великого будівництва” мостобудівники бетонують п’яту захватку

Сьогодні, 1 вересня, мостобудівники розпочали бетонування п’ятої захватки підходу до низової частини балкового мосту з боку острова Хортиця (споруда № 5).


П’ята захватка передбачає бетонування плити проїзної частини довжиною 42 метри. Роботи з бетонування мають завершити протягом дня. Потім забетоновану ділянку вкриють спеціальною плівкою за для того, щоб не випаровувалась волога та бетон досягав необхідної міцності. Цей процес мостобудівники називають “догляд за бетоном”.


Паралельно з бетонуванням п’ятої захватки, працівники підрядних організацій здійснюють монтаж опалубки для бетонування шостої захватки плити проїзної частини. Її довжина також складе 42 м.


Нагадаємо, балковий міст через річку Старий Дніпро разом із підходами до нього входить до складу Автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя, що є флагманом президентської програми “Велике будівництво”, та вже більше року будується в режимі 24/7. На об’єктах будівництва автомагістралі наразі працюють 530 робітників.148 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все