Поиск
  • sizonja

На з’їзді з Запорізького мосту забетонували більше половини захваток

Обновлено: 15 окт. 2020 г.

У Запоріжжі активно триває перший етап будівництва мостів через річку Дніпро, що включає побудову верхової гілки, а це три смуги руху, з Правого берега р.Старий Дніпро до острова Хортиця.

На підході до мосту через р. Старий Дніпро, що з’єднає район Бабурка і острів, вже забетонували 3 захватки плити проїзду прогонової будови.

По мосту через р. Старий Дніпро продовжуються підготовчі роботи для насування прогонової будови його низової частини. Для цього встановлюють тимчасові допоміжні конструкцій та розпочато збирання козлового крану.

Крім цього на з’їзді з мосту вже забетоновано більше половини захваток — 5 з 9-ти плити проїзду.

Працівники підрядної організації «Onur Taahhut», не збавляючи темп, працюють цілодобово.

До кінця 2020 року планується завершити будівництво і відкрити проїзд через р. Старий Дніпро. Це дозволить водіям діставатися з Правобережної частини м. Запоріжжя до острова Хортиця трьома смугами руху в одному напрямку, та розвантажить транспортний потік через існуючий міст Преображенського, який потребує капітального ремонту.

Нагадаємо, що згідно контракту, будівництво об’єкту має бути завершено за 4 роки, але амбітний план - відкрити рух по мостах на 2 роки раніше.

Запорізька автотранспортна магістраль — це магістраль безперервного руху довжиною 9,1 км, яка складається з шести транспортних розв’язок, у складі яких 27 штучних споруд, в тому числі два позакласні мости, з окремими спорудами під кожний напрямок руху. Будівництво об’єкту почалось 16 років тому, але так і не було закінчено. У 2020 році в рамках національної програми Президента «Велике будівництво» будівництво було відновлено.
42 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все