Поиск
  • sizonja

На Запорізькому мосту почали влаштовувати покриття: використовують гусасфальт

На автотранспортній магістралі через річку Дніпро у Запоріжжі кипить робота.Підрядна організація працює 24/7, аби вже у цьому місяці відкрити проїзд Балковим мостом.

Наприкінці минулого тижня мостобудівники приступили до нанесення гідроізоляції на проїжджій частині мосту через р. Старий Дніпро та підходів до нього з застосуванням якісних захисних систем.

Напередодні стартувало влаштування нижнього шару покриття з гусасфальту.

Зазначимо, що технологія гусасфальту дозволяє укладання литого матеріалу навіть при низьких температурах. Для цього поверхню основи прогрівають і використовують зимові модифікатори до бітуму. Служить таке покриття понад 10 років.

Виконавець робіт: ТОВ Онур Тааххут.

Відновлення будівництва Запорізького мосту було пріоритетним завданням Великого будівництва. Завершити роботи плануємо з випередженням графіку – за два роки. Завдання на 2020 рік – запустити рух по одній смузі, Балковому мосту.

Запорізький міст складається з шести транспортних розв’язок, у складі яких 27 штучних споруд, в тому числі двох позакласних мостів з окремими спорудами під кожний напрямок руху. Його довжина становить понад 9 км.
315 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все