Поиск
  • sizonja

На будмайданчику в районі Кривої бухти збирають вже третю секцію вантового мосту

Сьогодні, 18 лютого, заступник начальника з розвитку доріг Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олександр Шандиба відвідав будівельний майданчик № 1 в районі Кривої бухти.


Саме тут мостобудівники збирають секції прогонової будови споруди № 10 (вантового мосту). Підрядники вже зібрали дві секції, вагою понад 700 т кожна, готують їх до транспортування до місця монтажу, й наразі укрупнюють третю секцію. Станом на сьогодні вже змонтовано 5 головних балок, 1 верхня ортотропна плита (укрупнена з 3 шт) та 4 нижніх ортотропних плит (укрупнені з 3 шт). Вага змонтованих конструкцій третьої секції — 276,598т.


Укрупнені секції прогонової будови будуть транспортуватись до споруди № 10 за допомогою найпотужнішого плавкрану LK-800, який вже доставив та змонтував дві секції тимчасової опори МО-4, але через замерзання Дніпра, його роботи були призупинені.


— Як тільки дозволять погодні умови, і ми зможемо працювати по Дніпру, ми завершим роботи з монтажу тимчасових опор, й почнемо монтувати першу секцію, яка в нас вже стоїть на викаточному пірсі. Її завантажать на кран LK-800, за допомогою якого секція буде доставлена та змонтована на споруді № 10, — запевнив Олександр Шандиба.


А поки Дніпром стоїть лід, мостобудівники працюють на будмайданчиках цілодобово. За словами заступника начальника Служби Олександра Шандиби, на сьогодні на будмайданчик в Кривій бухті завезено достатньо металу для збирання основного конструктиву вантового мосту.
102 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все