Поиск
  • sizonja

На балковому мосту через р. Старий Дніпро продовжуються роботи: скільки вже зібрали конструкцій

Будівництво Автотранспортної магістралі через річку Дніпро у Запоріжжі, що є флагманом президентської програми “Велике будівництво”, відбувається в режимі 24/7.


Працівники підрядної організації ТОВ “ОНУР ТААХХУТ” продовжують роботи з першого етапу укрупнення прогонової будови низової частини споруди № 4. Простими словами — збирають металоконструкції, що будуть основою проїжджої частини мосту через річку Старий Дніпро, рух по якому буде здійснюватись з боку Хортицького району на однойменний острів.


Станом на сьогодні, 19 січня, мостобудівники вже змонтували 6 головних балок прогонової будови, а також 3 верхні ортотропні плити та 12 нижніх ортотропних плит. Для цих конструкцій використано 272,9 тонн металу.


Окрім робіт на балковому мосту та підходах до нього, підрядники продовжують працювати й на будмайданчику в районі Кривої бухти. Там вже стали до робіт з укрупнення конструкцій третьої прогонової будови вантового мосту (споруди № 10).

Просмотров: 77Комментариев: 0

Запорізький міст довгі роки був символом корупції та руїни. У рамках Програми Президента «Велике будівництво» в 2020 році будівництво розморожено. Розказуємо про хід робіт та технічні деталі будівництва.

 2020 ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - Белый круг
  • Instagram - White Circle
  • Twitter - Белый круг

м. Київ, вул. Фізкультури, 9

press@ukravtodor.gov.ua