Поиск
  • sizonja

На балковому мосту через р. Старий Дніпро вже змонтовано майже півтисячі тонн металоконструкцій

Незважаючи на пору року, день тижня та годину доби, мостобудівники працюють на флагмані “Великого будівництва” — Автотранспортній магістралі через річку Дніпро у Запоріжжі — не покладаючи рук.


Наразі робітники підрядних організацій продовжують роботи з укрупнення прогонової будови низової частини споруди № 4 — збирають металоконструкції, що будуть основою проїжджої частини мосту через річку Старий Дніпро, рух по якому буде здійснюватись з боку Хортицького району на однойменний острів.


Тиждень тому було змонтовано 272,9 тонн металу, які з окремих елементів перетворились у 6 головних балок прогонової будови, а також 3 верхні ортотропні плити та 12 нижніх ортотропних плит.

А станом на сьогодні, 26 січня, на споруді № 4 вже укрупнено 21 одиницю нижніх ортотропних плит, 6 верхніх ортотропних плит та 8 головних балок прогонової будови.

Всього вже змонтовано 435,43 тонн металу.
Просмотров: 90Комментариев: 0

Запорізький міст довгі роки був символом корупції та руїни. У рамках Програми Президента «Велике будівництво» в 2020 році будівництво розморожено. Розказуємо про хід робіт та технічні деталі будівництва.

 2020 ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - Белый круг
  • Instagram - White Circle
  • Twitter - Белый круг

м. Київ, вул. Фізкультури, 9

press@ukravtodor.gov.ua