Поиск
  • sizonja

На балковому мосту в Запоріжжі розпочався третій етап насування прогонової будови


Днями на об’єкті будівництва низової частини споруди № 4 — а це балковий міст через річку Старий Дніпро — стартував черговий відповідальний етап будівництва. Мостобудівники розпочали третій етап поздовжнього насування металоконструкції, що стане основою мосту.


Третій етап передбачає насування прогонової будови на відстань 96 метрів. Станом на сьогодні, 1 червня, мостобудівники насунули металоконструкцію на 68 м в бік острова Хортиця, на опору № 2.


Загальна вага металоконструкції — 2 410,3 т. Її вже насунуто на 231 метр. Коли третій етап насування буде завершено, мостобудівники перекриють ним 128-метровий прогін, що є найдовшим при будівництві мостів по всій Україні.


Нагадаємо, балковий міст через річку Старий Дніпро входить до складу Автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя, що складається з 26 штучних споруд, 6 транспортних розв’язок та матиме протяжність 9,1 км. Цей запорізький довгобуд у 2020 році перетворився на об’єкт, що розвивається стрімкими темпами та став флагманом президентської програми “Велике будівництво”.


180 просмотров1 комментарий

Недавние посты

Смотреть все