Поиск
  • sizonja

Мостобудівники почали збирати нову секцію балкового мосту та продовжують збирати прогін вантового

Будівництво автотранспортної магістралі через річку Дніпро в місті Запоріжжя — є флагманом президентської програми “Велике будівництво”. Як вже неодноразово запевняли високопосадовці, саме будівництво запорізьких мостів є пріоритетним в реалізації програми.


Тому будівництво у Запоріжжі просувається чималими темпами, й ведеться воно водночас на декількох об’єктах. І майже на кожному об’єкті щотижнево з’являються свої проміжні результати.


Так, станом на сьогодні, 6 квітня, на верховій частині споруди № 10 (вантовий міст) мостобудівники змонтували всі головні балки (8 шт.), а також всі верхні та всі нижні ортотропні плити (по 7 шт.) секції в прогоні 6-7. Наразі там ведуться зварювальні роботи. Також на споруді № 10 наразі ведеться монтаж тимчасової опори ВО-4 верхової частини мосту (біля пілону).


На верховій частині споруді № 4 — а це балковий міст — також є нові проміжні результати. Пiсля першого етапу насування, почали укрупнювати балки жорсткості другого етапу насування. Станом на 6 квітня мостобудівники вже змонтували чотири головних балки та чотири нижні ортотропні плити.


Окрім цього, роботи ще ведуться на спорудах № 9 (монтаж тимчасових опор) та № 3 (зварювання монтажних блоків).


Станом на сьогодні, на будівництві задіяно 421 робітників. Роботи тривають в режимі 24/7.100 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все