Поиск
  • sizonja

Монтаж шостої секції вантового мосту: у Запоріжжі мостобудівники з’єднали береги

Сьогодні, 28 липня, мостобудівники встановили на тимчасові опори шосту, останню секцію прогонової будови верхової частини вантового мосту, що входить до складу Автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя.


Монтаж відбувався, як і раніше, за допомоги несамохідного плавкрану LK-800, який доставив секцію Дніпром з будмайданчика в районі Кривої бухти. Нагадаємо, що відстань транспортування секції з будмайданчика до місця монтажу — близько 7 км.


Вага шостої секції складає 700 тонн. А з додатковим обладнанням — 780


Таким чином, сьогодні було з’єднано лівий берег Дніпра з берегом з боку острова Хортиця. В подальшому мостобудівники почнуть обварювати металоконструкції в єдину прогонову будову, а потім відбудеться процес опускання її на проектні відмітки, тобто на капітальні опори мосту.


— Опускання буде відбуватись по 50 мм з кожної сторони прогонової будови. Тобто, це буде повільно та дуже відповідально. Контроль за процесом буде здійснюватись постійно геодезистами, як з боку генерального підрядника, так і з боку технічного нагляду, — зазначив заступник начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олександр Горбань.146 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все