Поиск
  • sizonja

Крива бухта: тут народжується запорізький міст

Як ми вже зазначали раніше, будівельний майданчик в районі Кривої бухти — це той об’єкт будівництва запорізьких мостів, який не видно містянам.

На перший погляд, проїжджаючи мостом Преображенського з лівого берегу на острів Хортиця, запоріжцям може здаватись, що на будівництві мостового переходу через основне русло Дніпра (вантовий міст Автомагістралі) стоїть робота. Проте, укрупнення секцій прогонової будови саме цього мосту, насправді, просувається. Й відбувається воно на будмайданчику в районі Кривої бухти.


Там мостобудівники вже закінчили укрупнення двох секцій прогонової будови вантового мосту, виконують роботи з антикорозійного захисту цих секцій та налагоджують гідравлічне обладнання, за допомоги якого конструкції будуть викочувати по пірсу для транспортування краном до споруди № 10.


А поки обидви стапелі ще зайняті двома секціями прогонової будови, на будівельному майданчику працівники підрядних організації збирають елементи наступних секцій. Наразі мостобудівники виконують роботи з укрупнення верхніх та нижніх ортотропних плит, а також тимчасових та монтажних опор. Вже змонтовано 189,05 тонн ортотропних плит та 1276,3 тонни опор.


Як це виглядає — в наступному відео.


Нагадаємо, що Автотранспортна магістраль через річку Дніпро у Запоріжжі – це цілий ансамбль складних інженерних споруд, продиктований, перш за все, складністю ландшафту Запоріжжя. Загальна протяжність автомагістралі – 9 км. Це шість розв’язок, які включають 27 споруд, а також 2 позакласові мости. Передусім це два проїзди Балкового мосту (рух одним із них відкрито у грудні торік) та два проїзди Вантового мосту.


62 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все