Поиск
  • sizonja

Збирання вантового мосту: як просувається будівництво Автотранспортної магістралі у Запоріжжі

На минулому тижні мостобудівники змонтували одразу дві секції прогонової будови низової частини вантового мосту (споруда № 10-н). На підході — монтаж третьої секції, яка вже укрупнена та очікує на викочувальному пірсі будмайданчика в районі Кривої бухти. До речі, на стапелях в Кривій бухті вже завершили збирання десятої секції з дванадцяти необхідних.


Секції доставляють з будмайданчика та монтують за допомоги плавкрану LK-800 (“Захарій”), який окрім монтажу секцій задіяний й у транспортуванні та встановленню тимчасових опор, а також монтажу ригелей тимчасових опор. Таким чином, на минулому тижні було змонтовано ригелі опор МО-2н та МО-3н.


Водночас з монтажними роботами на низовій частині вантового мосту, роботи ведуться й на верховій частині. Там мостобудівники вже завершили монтаж плит тротуарів. Наразі виконуються роботи з влаштування арматурного каркасу та монтажу опалубки пілону. На часі — бетонування третьої захватки на “першій” та “другій” “ногах” пілону.


Просуваються роботи й на низовій частині балкового мосту. На споруді № 4-н виконуються роботи з опускання прогонової будови на опорні частини. На підходах до низової частини балкового мосту — спорудах № 3 та № 5 — мостобудівники готуються до бетонування наступних захваток проїзної частини.


На підході до мосту з боку Хортицького району (споруда № 3-н) виконуються роботи з армування 2 захватки (38,5 п.м.), а також з монтажу опалубки 3 захватки (42 п.м.) плити проїзду. На підході з боку острова Хортиця (споруда № 5-н) вже виконано монтаж опалубки VІІІ та IХ захваток (довжина 53,0м) та наразі виконуються роботи з армування плити проїзної частини (VІІІ та IХ захватки).


На шляхопроводі над транспортним кільцем, що на острові Хортиця (споруда № 6) також роботи ведуться водночас на верховій та низовій частинах. На низовій частині виконуються ремонтні роботи на плиті проїзду прогонової будови та виконується встановлення анкерів на тротуарах для бар’єрної огорожі. На верховій — виконані роботи з влаштування деформаційного шва на опорі №14-6в.


На підході до вантового мосту з боку острова Хортиця (споруда № 9) ведуться ремонтні роботи на плиті проїзду прогонової будови, роботи з влаштування антикорозійного захисту головних балок та виконується монтаж опалубки та армування 2 захватки (18,0 п.м) плити проїзду.


На підходах до вантового мосту з боку Прибережної магістралі — а це споруди № 11, № 13 та № 14 — виконуються роботи з нанесення гідроізоляційного шару та влаштування гусасфальту на проїзній частині та тротуарах.


Роботи на флагмані “Великого будівництва” тривають й надалі в режимі 24/7.110 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все