Поиск
  • sizonja

Запорізькі мости: апдейт перебігу будівництва

Перший етап будівництва Запорізьких мостових переходів через річку Дніпро у активній фазі — триває будівництво верхової гілки, а саме трьох смуг руху з Правого берега р. Старий Дніпро до острова Хортиця.


Що нового?

На підході до мосту через р. Старий Дніпро (Споруда № 3) вчора було проведено роботи з бетонування 5-ї захватки плити проїзду протяжністю 42 м. Загалом вже забетоновано 5 з 8 захваток загальною протяжністю 207 м. Зараз проводяться роботи з армування 6-ї захватки для подальшого її бетонування. Паралельно з цим тривають роботи з антикорозійного захисту балок прогонової будови.

На Балковому мосту через р. Старий Дніпро (Споруда № 4) продовжуються роботи з антикорозійного захисту внутрішніх поверхонь прогонової будови. Також підходять до завершення роботи з облаштування стапелю для укрупненого збирання секцій на низовій стороні мосту через р. Старий Дніпро. Крім того, вже зібрано конструкції козлового крану та змонтовано на підкранову колію.На з’їзді з мосту через р. Старий Дніпро (Споруда № 5) саме зараз, проводяться роботи з підготовки до бетонування 6-ї захватки. Взагалі вже забетоновано 5 з 9-ти захваток плити проїзду прогонової будови, загальною протяжністю 243 м.

Для прискорення виконання робіт з будівництва Першої черги всього об’єкту, генеральним підрядним підприємством виконуються роботи і на Вантовому мосту через р. Дніпро (Споруда № 10). Зокрема, розпочато роботи з відновлення монтажних підіймачів та баштового крану «Терекс». На будівельному майданчику в районі Кривої Бухти продовжуються роботи з облаштування стапелю для укрупненого збирання прогонової будови Споруди № 10 та викатного пірсу.Просмотров: 72Комментариев: 0

Запорізький міст довгі роки був символом корупції та руїни. У рамках Програми Президента «Велике будівництво» в 2020 році будівництво розморожено. Розказуємо про хід робіт та технічні деталі будівництва.

 2020 ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - Белый круг
  • Instagram - White Circle
  • Twitter - Белый круг

м. Київ, вул. Фізкультури, 9

press@ukravtodor.gov.ua