Поиск
  • sizonja

Запорізький функціонер Укравтодору проінспектував Велике будівництво в області

Велике будівництво-2021 на Запоріжжі набирає обертів. Окрім будівництва Автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя, в рамках президентської програми “Велике будівництво” на території Запорізькій області наразі ведуться роботи з поточного середнього ремонту на ділянках автомобільних доріг державного значення М-18 Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта та Н-23 Кропивницький - Кривий Ріг - Запоріжжя.


Хід виконання робіт проінспектував екс-очільник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, а нині директор департаменту розвитку доріг Укравтодору Андрій Івко.


Разом з в.о. начальника САД у Запорізькій області Олегом Галичем Андрій Івко відвідав ділянку траси М-18, що під Мелітополем, а також на власні очі переконався у дотримання технології підрядником під час ремонту запорізького відрізку автодороги Н-23.


Також, Андрій Івко відвідав об’єкти будівництва Автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя, де заступник начальника САД з розвитку доріг Олександр Шандиба ознайомив з ходом виконуємих та запланованих робіт.
39 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все