Поиск
  • sizonja

Запорізький функціонер Укравтодору проінспектував Велике будівництво в області

Велике будівництво-2021 на Запоріжжі набирає обертів. Окрім будівництва Автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя, в рамках президентської програми “Велике будівництво” на території Запорізькій області наразі ведуться роботи з поточного середнього ремонту на ділянках автомобільних доріг державного значення М-18 Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта та Н-23 Кропивницький - Кривий Ріг - Запоріжжя.


Хід виконання робіт проінспектував екс-очільник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, а нині директор департаменту розвитку доріг Укравтодору Андрій Івко.


Разом з в.о. начальника САД у Запорізькій області Олегом Галичем Андрій Івко відвідав ділянку траси М-18, що під Мелітополем, а також на власні очі переконався у дотримання технології підрядником під час ремонту запорізького відрізку автодороги Н-23.


Також, Андрій Івко відвідав об’єкти будівництва Автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя, де заступник начальника САД з розвитку доріг Олександр Шандиба ознайомив з ходом виконуємих та запланованих робіт.
Просмотров: 31Комментариев: 0

Запорізький міст довгі роки був символом корупції та руїни. У рамках Програми Президента «Велике будівництво» в 2020 році будівництво розморожено. Розказуємо про хід робіт та технічні деталі будівництва.

 2020 ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - Белый круг
  • Instagram - White Circle
  • Twitter - Белый круг

м. Київ, вул. Фізкультури, 9

press@ukravtodor.gov.ua