Поиск
  • sizonja

Запорізький міст: з’єднали береги річки Старий Дніпро

Сьогодні мостовики завершили роботи з бетонування останньої захватки плити проїзду естакади з боку Хортицького району, довжиною 24 м.

Процес влаштування залізобетонної плити проїзної частини складався з бетонування 8-ми захваток, загальною протяжністю 289 м.

Так само і на з’їзді з мосту на о. Хортиця сьогодні завершено бетонування останньої, дев’ятої захватки плити проїзду прогонової будови довжиною 24 м. Загальна протяжність всієї плити проїзду через Старий Дніпро – 346 м.

Всього на підходах до мосту було влаштовано 3 600 куб. м бетону та 2 400 т арматури.Бетонування було розпочато в липні 2020 року, в грудні — планується відкрити проїзд по верховій стороні з району Бабурка до Хортиці.

Довідково:

Запорізький міст — це магістраль безперервного руху довжиною понад 9 км, яка складається з шести транспортних розв’язок, у складі яких 27 штучних споруд, в тому числі два 2 позакласні мости з окремими спорудами під кожний напрямок руху.

На фото: з'єднання берегів, 26.10Просмотров: 207Комментариев: 0

Запорізький міст довгі роки був символом корупції та руїни. У рамках Програми Президента «Велике будівництво» в 2020 році будівництво розморожено. Розказуємо про хід робіт та технічні деталі будівництва.

 2020 ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - Белый круг
  • Instagram - White Circle
  • Twitter - Белый круг

м. Київ, вул. Фізкультури, 9

press@ukravtodor.gov.ua