Поиск
  • sizonja

До Запоріжжя прибула нова опалубка для завершення бетонування пілонів

Наразі працівники генпідрядної та субпідрядних організацій, що на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області здійснюють будівництво Автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя, виконують підготовчі роботи зі збирання індивідуальної опалубки, яка призначена для бетонування останніх захваток пілонів мосту.


Нова опалубка була виготовлена спеціально під проект будівництва запорізького мосту. Для Запоріжжя виготовлено два таких комплекти.


Демонтаж старої опалубки, яка знаходиться на пілонах з 2011 року, планують розпочати наприкінці поточного тижня.


Як зазначив заступник начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олександр Шандиба, після демонтажу старої опалубки буде проводиться комісійне обстеження останньої захватки бетонування з метою визначення стану конструкцій та обсягу підготовчих робіт для початку бетонування наступної захватки. До складу комісії увійдуть, як представники замовника робіт (САД), а також генпідрядної організації (ONUR), так і фахівці незалежного технічного нагляду — Українсько-австрійського Консорціуму «Айсі Інфраструктура Україна» та авторського нагляду ТДВ “Інститут “Дніпродіпротранс”.


Цим часом мостобудівники планують завершити ремонт крану TEREX, а саме замінити силовий трос. І вже після цього розпочнуться роботи з бетонування останніх трьох захваток пілонів.108 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все