Поиск
  • sizonja

Демонтаж конструкцій та роботи з бетонування: що наразі відбувається на будівництві АТМ

На флагмані президентської програми “Велике будівництво” роботи тривають, як і раніше, безупинно. Наразі роботи водночас ведуться на 11 спорудах, одній транспортній розв'язці, на будмайданчику в районі Кривої бухти та на спортядрі на Хортиці.


На споруді № 3 — це підхід до балкового мосту з боку Хортицького району — наразі мостобудівники демонтують козловий кран та тимчасові опори. До цього були виконані роботи з розбирання підкранових колій та стапелю.


На низовій частині балкового мосту — споруді № 4 — паралельно ведуться роботи з розбирання ар’єрбека та підготовчі роботи для опускання прогонової будови на опорні частини.


Готуються до бетонування чергових захваток плити проїзду на низовій частині підходу до балкового мосту з боку острова Хортиця — на споруді № 5. Наразі завершено роботи з монтажу опалубки п’ятої захватки бетонування плити проїзної частини й мостобудівники виконують монтаж опалубки шостої захватки.


На споруді № 6 — це естакада над кільцем на о. Хортиця — мостобудівники поступово виконують ремонтні роботи плити проїзду. На низовій частині естакади вже завершено бетонування плити проїзду в прогонах 2-3, 3-4 та 4-5. А на верховій частині — виконуються роботи на плиті проїзду прогонової будови.


На підході до вантового мосту — на споруді № 9 — також кипить робота. На низовій частині споруди вже виконано опускання прогонової будови до проектних відміток та розпочато монтаж консолей для кріплення опалубки плити проїзду. На верховій частині — виконуються ремонтні роботи на плиті проїзду прогонової будови.


На споруді № 10 — на вантовому мосту — мостобудівники працюють водночас на пілонах, а також на верховій та низовій частинах мосту.

На пілоні з верхової частини мосту вже забетоновано першу після відновлення робіт захватку, висотою 3,3 метри. Зараз виконуються роботи з армування та монтажу опалубки для бетонування наступної захватки. Також на верховій частині мосту ведуться роботи зі зварювання стиків між змонтованими секціями прогонової будови. Паралельно підрядники виконують роботи з піскоструменевого очищення та фарбування секцій.

На низовій частині мосту також очищають секції піскоструменевим методом, а також ведуться роботи з влаштування буронабивних паль монтажних опор.


На з'їздах з вантового мосту — а це споруди №№ 11, 13 та 14 — виконуються ремонтні роботи на плиті проїзду прогонових будов.


На споруді № 16 — на заїзді на низову частину вантового мосту — наразі ведуться підготовчі роботи. Там на будмайданчику накопичують металоконструкції для подальшого монтажу.


На залізничному шляхопроводі, під яким буде проходити Автотранспортна магістраль (споруда № 18), також просуваються роботи. Підрядники вже забетонували 28 буронабивних паль та виконують роботи з влаштування наступних.


На транспортній розв’язці № 3 виконуються роботи з влаштування залізобетонного бруса по верху блоків підпірної стінки. Вже забетоновано чотири захватки залізобетонного бруса.


На будівельному майданчику в районі Кривої бухти цілодобова кипить робота над збиранням секцій прогонової будови низової частини вантового мосту. На стапелях вже змонтовано дві секції прогонової будови низової частини мосту та наразі ведуться зварювальні роботи, а також роботи з антикорозійного захисту. Паралельно мостобудівники виконують роботи з укрупнювального збирання нижніх та верхніх ортотропних плит для інших секцій прогонової будови низової частини мосту.


Роботи з будівництва комплексного спортивного ядра КЗВО “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія” ведуться посиленими темпами. За проектом, там має бути розміщено тренувальне футбольне поле, спортивні майданчики для різних видів спорту, майданчик для стрибків у довжину, а також зони відпочинку для маломобільних громадян з альтанками, лавками та місцями для інвалідних візків.


На даний час на об’єкті будівництва Автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя задіяно 530 працівників. Роботи тривають.152 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все