Поиск
  • sizonja

Готові до насування: як просуваються роботи на будівництві запорізьких мостів

Роботи на флагмані президентської програми “Велике будівництво” — Автотранспортній магістралі через р. Дніпро у Запоріжжі — просуваються чималими темпами.


Так, станом на 26 березня, мостобудівники вже змонтували всі необхідні блоки коробчастої балки споруд № 3 та 5 (підходів до балкового мосту), зібрали секцію № 1 балкового мосту та закінчили роботи з збирання аванбеку для поздовжнього насування секції.


Наразі мостобудівники готуються до першого етапу повздовжнього насування секції №1, після чого будуть продовжені роботи зі збирання інших секцій та з монтажу решти монтажних блоків.


На споруді № 9, що знаходиться на острові Хортиця — правому березі Дніпра — продовжуються роботи з влаштування основи під тимчасові опори ТО-3, ТО-3.1.


На споруді № 10, яка більш відома, як вантовий міст, теж кипить робота. На верховій частині мосту продовжується влаштування буронабивних паль опори ВО-3в (необхідно ще добурити та забетонувати 3 палі) та розпочато монтаж секції прогонової будови в прогоні 6-7. На низовій частині наразі продовжується накопичення металоконструкцій прогонової будови споруди на будівельний майданчик.


На будівельному майданчику № 1 в районі Кривої бухти вже на завершальному етапі знаходиться збирання четвертої секції прогонової будови мосту, а також продовжується укрупнювальне збирання металоконструкцій тимчасових та монтажних опор.


Просмотров: 84Комментариев: 0

Запорізький міст довгі роки був символом корупції та руїни. У рамках Програми Президента «Велике будівництво» в 2020 році будівництво розморожено. Розказуємо про хід робіт та технічні деталі будівництва.

 2020 ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - Белый круг
  • Instagram - White Circle
  • Twitter - Белый круг

м. Київ, вул. Фізкультури, 9

press@ukravtodor.gov.ua