Поиск
  • sizonja

Велике будівництво: Що змінилось на будмайданчику в Кривій бухті

Незважаючи на сильні морози та випавший сніг, на будівельному майданчику в районі Кривої бухти кипить робота по укрупненню секцій прогонової будови для верхової сторони вантового мосту — чи не найголовнішої споруди Автотранспортної магістралі через річку Дніпро у Запоріжжі, що є флагманом президентської програми “Велике будівництво”.


Майже два місяці тому, коли робилось перше фото з колажу, здавалось, що на будмайданчику вже багато зроблено. Тоді мостобудівники працювали над укрупненням двох секцій прогонової будови на двох наявних стапелях. Роботи йшли повним ходом, тому майже всі підготовлені металеві елементи були вже влаштовані на стапелях, де їх монтували у цілісну металоконструкцію. Про що свідчить майже порожня територія будмайданчика.


А от на другому фото — на будмайданчику майже немає вільного місця. Це вже готові до монтажу елементи для конструкції третьої секції прогонової будови. Працівники підрядних підприємств й наразі продовжують збирати необхідні конструкції. Також на фото можна побачити вже повністю укрупнені дві секції прогонової будови. Зараз проводяться роботи з їхнього антикорозійного захисту. Паралельно мостобудівники готують спеціальне гідравлічне обладнання для викочування секцій прогонової будови по пірсу для транспортування краном до споруди № 10.Після того, як секції прогонові будови будуть доставлені в монтаж, на звільнених стапелях почнуть укрупнювати конструкції наступних секцій прогонової будови з елементів, що вже зібрані на будмайданчику.


109 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все