Поиск
  • sizonja

Вантовий міст у Запоріжжі випробовують на міцність

Сьогодні, 18 січня, на верховій частині вантового мосту (споруда № 10 Автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя) відбуваються технічні випробування.


Випробування проводять фахівці Державного підприємства "ДерждорНДІ" та генпідрядної компанії “Онур” під технічним наглядом спеціалістів проектної організації “Інститут Дніпродіпротранс”, незалежних технічних наглядачів україно-австрійської компанії "АЙСІ КОНСУЛЕНТЕН", а також керівництва Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.


Випробування навантаженням мосту проводиться у статиці та динаміці за допомогою великогабаритного транспорту. А саме — на споруду мосту виїжджають вантажівки, вагою 32 тонни кожна, які вишикуються у різні схеми. Після чого, за допомогою геодезичних приладів, а також механічних та динамічних прогономірів, виконуються відповідні заміри навантаження на конструкції мосту та прогонову будову в цілому.


У випробуваннях задіяно 30 вантажівок. Перевіряти міст на міцність будуть протягом цілого дня.73 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все