Поиск
  • sizonja

Будівництво запорізьких мостів: завершено насування та триває підготовка до монтажу другої секції

Будівництво Автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя просувається чималими темпами. Станом на сьогодні, 5 травня, представники генпідрядної та субпідрядних організацій виконують роботи водночас на дев’яти спорудах флагману президентської програми “Велике будівництво”.


Наразі на споруді № 18 — це залізничний шляхопровід, під яким буде проходити частина автомагістралі — мостобудівники розпочали роботи з монтажу страхувальних пікетів.


На спорудах № 16 (з’їзд з вантового мосту), № 6 (шляхопровід над кільцем на о. Хортиці), № 3н (підхід до низової частини балкового мосту) та № 10н (низова частина вантового мосту) продовжується накопичення металоконструкцій на будівельних майданчиках.


Накопичують металоконструкції й на будмайданчику споруди № 9 — підхід до низової гілки вантового мосту з боку острова Хортиця. Також, на цій споруді ведуться роботи з монтажу чотирьох тимчасових опор.


На підході до низової частини балкового мосту з боку острову Хортиця — споруда № 5н — мостобудівники виконують роботи з монтажу опалубки та армування I захватки (довжина 34,0м) для влаштування плити проїзної частини.


І, звісно ж, просуваються роботи на самих мостових переходах — на верховій частині вантового мосту (споруда № 10в) та на низовій частині балкового мосту (споруда № 4н).


На вантовому мосту ведуться роботи з влаштування буронабивних паль тимчасової опори. Наразі ведуться підготовчі роботи для монтажу Секції №2 прогонової будови.


На балковому мосту будівельники завершили другий етап поздовжнього насування секції на опори мосту, й наразі розпочаті роботи зі збирання секції №3 прогонової будови споруди.134 просмотра1 комментарий

Недавние посты

Смотреть все