Поиск
  • sizonja

Будівництво Автомагістралі через р. Дніпро відвідав голова Запорізької ОДА Олександр Старух

Вчора, 14 лютого, будівництво Автотранспортної магістралі через річку Дніпро в Запоріжжі відвідав голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух.


Голова ОДА разом із в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олегом Галичем та заступником начальника з розвитку доріг Олександром Шандибою побували на об’єктах будівництва низової частини балкового мосту з підходами (споруди №№ 3, 4 та 5), верхової частини вантового мосту (спорудах № 9 та 10) та на будмайданчику в районі Кривої бухти.


Заступник начальника Служби Олександр Шандиба ознайомив Олександра Старуха з ходом будівництва, розповів які роботи виконуються наразі та поділився, які етапи будівництва заплановані на найближчий час.


Очільник області залишився задоволений візитом та висловив підтримку Службі та мостобудівникам.Просмотров: 52Комментариев: 0

Запорізький міст довгі роки був символом корупції та руїни. У рамках Програми Президента «Велике будівництво» в 2020 році будівництво розморожено. Розказуємо про хід робіт та технічні деталі будівництва.

 2020 ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - Белый круг
  • Instagram - White Circle
  • Twitter - Белый круг

м. Київ, вул. Фізкультури, 9

press@ukravtodor.gov.ua