Хто працює

За час будівництва Запорізького мосту змінилося 3 генеральних підрядника.
09.jpg

В лютому 2020 року переможцем тендеру на будівництво об’єкту  було оголошено турецьку компанію ОНУР ТААХХУТ. 10 квітня ДАБІ надала дозвіл на початок будівельних робіт.

Підрядник:
DSC_4527.JPG

Зараз на об’єкті працює

500 осіб та

35 одиниць

важкої будівельної техніки.

Група компаній «Онур» була заснована в 1981 році під назвою «Четін Ішлетмелері». В перші роки, компанія брала участь у дорожніх роботах в Туреччині, а в 1990-х — вийшла на міжнародний ринок. Компанія має успішний досвід робіт у Хорватії, Україні, Тунісі, Молдові, Омані та Туркменістані. Компанія має сучасний парк техніки, висококваліфікованих інженерів та робітників, та володіє всіма необхідними сертифікатами для проведення якісних та надійних робіт у дорожніх ремонтах та будівництві.
Незалежний технагляд
1Ресурс 2.png

Для належного контролю якості робіт на Запорізькому мості цілодобово працюють інженери технагляду австрійської компанії iC consulenten.

 

«Айсі Інфраструктура Україна» створена австрійською компанією iC consulenten Ziviltechniker GesmbH та її українським офісом ТОВ «айСі консулентен». iC має досвід роботи більш ніж у 100 країнах. Проєкти в Україні реалізує з 2006 року.
iC group – налічує 600 співробітників у 21 своїх представництвах по всьому світу.

 

Окрім технічного нагляду у великих інфраструктурних проєктах, основними секторами діяльності iC також є проєкти водної інфраструктури, будівництва та управління проєктами, управління дорожнім рухом, тунелебудування та енергетики. Також компанія  iС стала визнаним лідером у сфері екології, в тому числі з проєктами щодо шумопоглинання доріг та моніторингу якості повітря. 

 

Компанія iC group успішно завершила 25 проєктів з будівництва та реконструкції мостів за останні 15 років.

 

Презентація незалежного технагляду у пресцентрі Кабінету міністрів України

Субпідрядники:

MEGA YAPI Insaat ve Ticaret Limited Sirketi, Туреччина

Виконання надбудовних мостових робіт (встановлення та зведення деталей настилу сталевих мостів, включаючи тимчасові конструкції, роботи з фарбування сталевих конструкцій та робіт з будівництва залізобетонного настилу мосту) для мосту №3,4,5,9,10,11,12,16 та 18.

Портфоліо компанії

Приватне акціонерне товариство «Альпсервіс»

Роботи з антикорозійного захисту конструкцій та виконання ремонтних рішень конструкцій

ТОВ «ЕЛЕКТРОРЕСУРС»

Тимчасове електропостачання будівельних майданчиків.